Atributy
- Die Style:
Bushing Full Length Die Set
- Náboje:
308 Winchester
- Dodací hmotnost: 0,907kg
- Výška přepravy: 51mm
- Šířka přepravy: 114mm
- Délka přepravy: 152mm
- UPC: 611760601552
Produkt č.: 749019190
Výrob. č.: 60155
611760601552 OBSAHUJE – Typ S – Bushing Full Sizing Die Typ S – Bushing Neck Sizing Die Competition Seating Die Redding Reloading Equipment opět vytvořil novou sadu nástrojů na základě zpětné vazby od zákazníků. V posledních několika letech jste byli svědky zavedení mnoha nových sad, jako jsou National Match, Master Hunter a Premiums, v důsledku měnících se trendů v této kategorii a vyjádřených přání zákaznické základny. Nejnovější, Redding, Typ S Elite sada nástrojů je také přímým výsledkem zpětné vazby od zákazníků a je k dispozici pro 85 různých nábojů. Sada Typ S Elite se skládá z Typ S Bushing Full Die, Typ S Bushing Neck Die a bezkonkurenčního Redding Competition Seating Die. Všechny Typ-S nástroje používají vyměnitelné bushings pro kontrolu průměru krčku a napětí na úroveň 0,001”. Bushings jsou k dispozici z kalené oceli, ale také s TIN (Titanium Nitride) povlakem pro ještě větší kluznost. To umožňuje ručnímu nabíječovi mít úplnou kontrolu a přesnost při nastavování vhodného napětí krčku, aniž by se obával přetěžování mosazného pouzdra. Tyto bushings jsou také volně plovoucí, aby se samostatně centrovaly na krčku pouzdra pro vyšší přesnost velikosti. Tyto vlastnosti poskytují nejen zvýšenou kontrolu, ale také významná zlepšení v konzistenci a přesnosti finálních nabitých nábojů.Dodací lhůta je přibližně 14-21 dní.
Redding Reloading Equipment opět přichází s novou sadou die, která vychází z požadavků zákazníků. V posledních letech jste mohli vidět zavedení mnoha nových sad, jako jsou National Match, Master Hunter a Premiums, jako reakci na měnící se trendy v kategorii a přání zákaznické základny.
Nejnovější, Redding Type S Elite die set, je také přímým výsledkem zpětné vazby od zákazníků a je dostupný pro 85 různých nábojů. Sada Type S Elite se skládá z Type S Bushing Full Die, Type S Bushing Neck Die a bezkonkurenčního Redding Competition Seating Die.
Všechny Type-S dies používají vyměnitelné bushings pro kontrolu průměru a napětí krčku s přesností na 0.001”. Bushings jsou k dispozici v kalené oceli, ale také s TIN (Titanium Nitride) povlakem pro ještě větší kluznost. To umožňuje ručnímu nabíječovi mít úplnou kontrolu a preciznost při nastavování odpovídajícího napětí krčku bez obavy z nadměrného zpracování mosazného pouzdra.
Tato bushings jsou také volně plovoucí, což umožňuje samo-centrum na krčku pouzdra pro vyšší úroveň přesnosti při tvarování. Tyto vlastnosti nejen poskytují zvýšenou kontrolu, ale také významná zlepšení v konzistenci a přesnosti finálních nabitých nábojů.
Bushing Full Length Die Set
308 Winchester
Narazili jsme na chybu při načítání obsahu. Obnovte stránku a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, kontaktujte naši zákaznickou podporu.