Brownells Česká republika - Světově největší dodavatel součástek zbraní, zbrojního vybavení a příslušenství. Česká republika

TRIGGERTECH
REM700 SPECIAL - RIGHT - BOLT RELEASE

885768000253 EU2010054
7199 7899 5 CZK
Produkt č.: EU2010054
TRIGGERTECH Rem700 Special - Right - Bolt release - Straight Flat (PVD Black)
Číslo výrobce: R70-SBB-13-TBF 885768000253 Detaily materiálu Skříň: 7075 hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: nerezová ocel 440C PVD černá – PVD znamená Physical Vapour Deposition. Jedná se o tvrdou a odolnou povlakovou technologii, která se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby jim poskytla čistou černou barvu. Popis Rem 700 Special je vylepšená verze modelu Primary, která dále zvyšuje přesnost a preciznost na jakékoli pušce Remington 700. Díky výjimečně čistému přerušení spouště většina střelců uvádí, že odpor spouště působí o ~0,5 lb lehčí než odpor založený na tření u spouště se stejnou naměřenou hmotností. Stejně jako model Primary, tento drop-in spoušťový mechanismus poskytuje skutečně nulový creep, extrémně krátký přejezd a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejnáročnějších prostředích. Technologie Frictionless Release Technology™ společně s interními komponenty z kalené nerezové oceli 440C zajišťuje odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlakování, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude odpor spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů více, než jste kdy považovali za možné.
7499 CZK 0 7 499,00 Kč *
Dodací lhůta je přibližně 3-6 dní.
Více než 10 ks. na skladě Evropa
Vlastnosti: Make: Remington Model: 700 Style: Adjustable

Původní popis

Material Details

 • Housing: 7075 Aluminum (anodized)
 • Key Components: 440C Stainless Steel
 • PVD Black – PVD stands for Physical Vapour Deposition. It is a hard and durable coating that is applied to external stainless components to give them a clean black color.
 • Description

  The Rem 700 Special is an upgraded version of the Primary model which further enhances accuracy and precision on any Remington 700 model rifle. Due to the exceptionally crisp break, most shooters report the pull weights feeling ~0.5lbs lighter than a friction based trigger of the same measured weight. Just like the Primary model, this drop-in trigger provides a true zero-creep break, extremely short overtravel and offers outstanding reliability, even in the harshest environments. Frictionless Release Technology™, along with hardened 440C stainless steel internal components ensure corrosion resistance and an extended service life. As Frictionless Release Technology™ does not rely on coating, polishing or lubricating the key engagement surfaces, trigger pulls will be more consistent from shot to shot and after thousands of shots more than you ever thought possible.

  Atributy

  Model: 700 Style: Adjustable Udělat: Remington Dodací hmotnost: 0,14kg Výška přepravy: 38mm Šířka přepravy: 102mm Délka přepravy: 140mm

  Automatický překlad popisu

  Top takeaways

  1. Rem 700 Special je vylepšená verze modelu Primary, která zvyšuje přesnost a preciznost na puškách Remington 700.
  2. Technologie Frictionless Release Technology™ a komponenty z kalené nerezové oceli 440C zajišťují odolnost proti korozi a prodlouženou životnost.
  3. Odpor spouště je konzistentní a působí lehčí díky výjimečně čistému přerušení spouště, bez tření a mazání klíčových styčných ploch.

  Detaily materiálu

 • Skříň: 7075 hliník (anodizovaný)
 • Klíčové komponenty: nerezová ocel 440C
 • PVD černá – PVD znamená Physical Vapour Deposition. Jedná se o tvrdou a odolnou povlakovou technologii, která se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby jim poskytla čistou černou barvu.
 • Popis

  Rem 700 Special je vylepšená verze modelu Primary, která dále zvyšuje přesnost a preciznost na jakékoli pušce Remington 700. Díky výjimečně čistému přerušení spouště většina střelců uvádí, že odpor spouště působí o ~0,5 lb lehčí než odpor založený na tření u spouště se stejnou naměřenou hmotností. Stejně jako model Primary, tento drop-in spoušťový mechanismus poskytuje skutečně nulový creep, extrémně krátký přejezd a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejnáročnějších prostředích. Technologie Frictionless Release Technology™ společně s interními komponenty z kalené nerezové oceli 440C zajišťuje odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlakování, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude odpor spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů více, než jste kdy považovali za možné.  Produkt č.: EU2010053
  TRIGGERTECH Rem700 Special - Right - Bolt release - Traditional Curved (PVD Black)
  Číslo výrobce: R70-SBB-13-TBC 885768000246 Detaily materiálu Obal: 7075 hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: nerezová ocel 440C PVD černá – PVD znamená fyzikální depozici z plynné fáze. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější nerezové komponenty, aby jim poskytl čistou černou barvu. Popis Model Rem 700 Special je vylepšená verze modelu Primary, která dále zvyšuje přesnost a preciznost na jakékoli pušce Remington 700. Díky mimořádně čistému spouštění většina střelců uvádí, že odpor spouště cítí o ~0,5 lb lehčí než u spouště založené na tření se stejnou změřenou hmotností. Stejně jako model Primary, tato vyměnitelná spoušť poskytuje opravdový nulový creep, extrémně krátký přejezd a nabízí vynikající spolehlivost, i v nejnáročnějších prostředích. Technologie bez tření Frictionless Release Technology™ spolu s interními komponenty z tvrdé nerezové oceli 440C zajišťují odolnost vůči korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlakování, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude odpor spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů více, než jste kdy považovali za možné.
  7499 CZK 0 7 499,00 Kč *
  Dodací lhůta je přibližně 3-6 dní.
  2 Počet ks. na skladě Evropa
  Vlastnosti: Make: Remington Model: 700 Style: Adjustable, Curved
  Produkt č.: EU2010055
  TRIGGERTECH Rem700 Special - Right - Bolt release - Pro Curved (PVD Black)
  Číslo výrobce: R70-SBB-13-TBP 885768000901 Detaily materiálu Obal: 7075 Hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: 440C Nerezová ocel PVD Černá – PVD znamená Physical Vapour Deposition. Jedná se o tvrdou a odolnou povlakovou technologii, která se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby získaly čistou černou barvu. Popis Rem 700 Special je vylepšená verze modelu Primary, která dále zvyšuje přesnost a preciznost jakékoliv pušky Remington 700. Díky výjimečně ostrému spuštění většina střelců uvádí, že síla potřebná k spuštění zdánlivě působí o ~0.5 liber lehčí než u spouště založené na tření se stejnou naměřenou hmotností. Stejně jako model Primary, tento drop-in spoušť poskytuje opravdový nulový creep, extrémně krátký přesah a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v těch nejnáročnějších prostředích. Technologie Frictionless Release Technology™ spolu s interními komponenty z tvrzené nerezové oceli 440C zajišťuje odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ se nespoléhá na povlakování, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude síla spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů více, než jste kdy považovali za možné.
  7899 CZK 0 7 899,00 Kč *
  Dodací lhůta je přibližně 3-6 dní.
  1 Počet ks. na skladě Evropa
  Vlastnosti: Make: Remington Model: 700 Style: Adjustable, Curved
  Produkt č.: EU2010051
  TRIGGERTECH Rem700 Special - Right - Bolt release - Traditional Curved (Stainless)
  Číslo výrobce: R70-SBS-13-TBC 885768000086 Detaily materiálu Obal: 7075 hliník (eloxovaný) Klíčové komponenty: 440C nerezová ocel PVD černá – PVD znamená Physical Vapour Deposition. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby jim poskytl čistou černou barvu. Popis Model Rem 700 Special je vylepšenou verzí modelu Primary, který dále zvyšuje přesnost a preciznost na jakékoli pušce Remington 700. Díky výjimečně čistému přerušení spouště většina střelců uvádí, že váhy spouště působí ~0,5lb lehčí než spoušť založená na tření se stejně změřenou hmotností. Stejně jako model Primary, tento drop-in spoušť poskytuje opravdu nulové přerušení, extrémně krátký přeskok a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejnáročnějších prostředích. Technologie Frictionless Release Technology™ spolu s interními komponenty z tvrzené nerezové oceli 440C zajišťuje odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Vzhledem k tomu, že technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlak, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude spouštění konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů více, než jste kdy považovali za možné.
  7199 CZK 0 7 199,00 Kč *
  Přeobjednávka, dodací lhůta je přibližně 7-8 týdnů z evropského skladu.
  Vlastnosti: Make: Remington Model: 700 Style: Adjustable, Curved
  Produkt č.: EU2010052
  TRIGGERTECH Rem700 Special - Right - Bolt release - Straight Flat (Stainless)
  Číslo výrobce: R70-SBS-13-TBF 885768000093 Detaily materiálu Obal: 7075 Hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: 440C Nerezová ocel PVD Černá – PVD znamená Physical Vapour Deposition. Jedná se o tvrdou a odolnou povlakovou technologii, která se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby získaly čistou černou barvu. Popis Model Rem 700 Special je vylepšenou verzí modelu Primary, který dále zvyšuje přesnost a preciznost jakékoli pušky Remington 700. Díky výjimečně ostrému spouštění většina střelců uvádí, že síla potřebná k výstřelu se zdá být o ~0,5 lb lehčí než u tradiční spouště se stejnou změřenou hmotností. Stejně jako model Primary, tato vyměnitelná spoušť poskytuje opravdu nulový creep, extrémně krátký přejezd a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejnáročnějších prostředích. Technologie Frictionless Release Technology™ společně s interními komponenty z tvrzené nerezové oceli 440C zajišťuje odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlakování, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude síla spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů více, než jste kdy považovali za možné.
  7199 CZK 0 7 199,00 Kč *
  Přeobjednávka, dodací lhůta je přibližně 8-9 týdnů z evropského skladu.
  Vlastnosti: Make: Remington Model: 700 Style: Adjustable

  Vylepšete svou pušku Remington 700 s TRIGGERTECH REM700 Special spouští! 💥 Odolný 7075 hliník, nerezová ocel 440C a Frictionless Release Technology™. Zjistěte více! 🔫

  Novinky