Brownells Česká republika - Světově největší dodavatel součástek zbraní, zbrojního vybavení a příslušenství. Česká republika
885768000338 EU2009984
8999 9299 4 CZK
Produkt č.: EU2009984
TRIGGERTECH AR15 - Adaptable Flat
Číslo výrobce: AR0-TBS-25-NNF 885768000338 Detaily materiálu Skříň: 7075 Hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: 440C Nerezová ocel PVD znamená Physical Vapour Deposition. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby jim poskytl čistou černou barvu. Popis Díky technologii Frictionless Release Technology™, tento drop-in spoušťový mechanismus pro AR má krátkou, dvoustupňovou akci, navrženou tak, aby připomínala spoušť 1911, která poskytuje opravdový nulový creep, extrémně krátký přejezd, sub 0.030” taktický reset a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejnáročnějších prostředích. Tento spoušťový mechanismus nese název 'adaptable', protože změna síly stisku nijak neovlivňuje sílu kladiva, takže získáváte spolehlivé údery na zápalky při každé váze. Technologie Frictionless Release Technology™ společně s interními komponenty z tvrzené nerezové oceli 440C zaručuje odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlaky, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude odolnost spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů, než jste kdy považovali za možné.
8999 CZK 0 8 999,00 Kč *
Dodací lhůta je přibližně 3-6 dní.
8 Počet ks. na skladě Evropa
Vlastnosti: Make: AR-15 Style: Flat

Původní popis

Material Details

 • Housing: 7075 Aluminum (annodized)
 • Key Components: 440C Stainless Steel
 • PVD stands for Physical Vapour Deposition. It is a hard and durable coating that is applied to external stainless components to give them a clean black color.

  Description

  Featuring Frictionless Release Technology™, this drop-in AR trigger has a short, two-stage action, designed to feel like a 1911 trigger, that provides a true zero-creep break, extremely short overtravel, a sub 0.030” tactical reset and offers outstanding reliability, even in the harshest environments. This trigger bears the adaptable name because changing its pull weight does not affect hammer force so you get dependable primer strikes at every weight. Frictionless Release Technology™, along with hardened 440C stainless steel internal components ensure corrosion resistance and an extended service life. As Frictionless Release Technology™ does not rely on coating, polishing or lubricating the key engagement surfaces, trigger pulls will be more consistent from shot to shot and after thousands of shots than you ever thought possible.
 • Atributy

  Style: Flat Udělat: AR-15 Dodací hmotnost: 0,13kg Výška přepravy: 38mm Šířka přepravy: 114mm Délka přepravy: 140mm

  Automatický překlad popisu

  Detaily materiálu

 • Skříň: 7075 Hliník (anodizovaný)
 • Klíčové komponenty: 440C Nerezová ocel
 • PVD znamená Physical Vapour Deposition. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby jim poskytl čistou černou barvu.

  Popis

  Díky technologii Frictionless Release Technology™, tento drop-in spoušťový mechanismus pro AR má krátkou, dvoustupňovou akci, navrženou tak, aby připomínala spoušť 1911, která poskytuje opravdový nulový creep, extrémně krátký přejezd, sub 0.030” taktický reset a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejnáročnějších prostředích. Tento spoušťový mechanismus nese název 'adaptable', protože změna síly stisku nijak neovlivňuje sílu kladiva, takže získáváte spolehlivé údery na zápalky při každé váze. Technologie Frictionless Release Technology™ společně s interními komponenty z tvrzené nerezové oceli 440C zaručuje odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlaky, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude odolnost spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů, než jste kdy považovali za možné. • Produkt č.: EU2009983
  TRIGGERTECH AR15 - Adaptable Curved
  Číslo výrobce: AR0-TBS-25-NNC 885768000321 Detaily materiálu Obal: 7075 Hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: 440C Nerezová ocel PVD znamená fyzikální depozici z plynné fáze. Jedná se o tvrdou a odolnou povrchovou úpravu, která se aplikuje na vnější nerezové komponenty, aby jim poskytla čistou černou barvu. Popis Tento vložkový AR spoušťový mechanismus, který využívá technologii bez tření Frictionless Release Technology™, má krátkou, dvoustupňovou akci navrženou tak, aby působila jako spoušť z pistole 1911, a poskytuje opravdový nulový creep (předpohyb), extrémně krátký přejezd, sub 0.030” taktický reset a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejdrsnějších prostředích. Tento spoušťový mechanismus nese označení adaptabilní, protože změna jeho síly stisku neovlivňuje sílu kladiva, takže získáte spolehlivé zápaly zápalek při každé váze. Technologie Frictionless Release Technology™ spolu s interními komponenty z tvrzené nerezové oceli 440C zajišťuje odolnost proti korozi a prodlouženou životnost služby. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlak, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, budou stisky spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů, než jste kdy považovali za možné.
  8999 CZK 0 8 999,00 Kč *
  Dodací lhůta je přibližně 3-6 dní.
  Více než 10 ks. na skladě Evropa
  Vlastnosti: Make: AR-15 Style: Curved
  Produkt č.: EU2009985
  TRIGGERTECH AR15 - Black Adaptable Curved
  Číslo výrobce: AR0-TBB-25-NNC 885768000383 Detaily materiálu Skrýš: 7075 Aluminum (anodizovaný) Klíčové komponenty: 440C Nerezová ocel PVD znamená Physical Vapour Deposition. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější nerezové komponenty, aby jim poskytl čistou černou barvu. Popis Díky technologii Frictionless Release Technology™, tento drop-in spoušťový mechanismus pro AR má krátkou, dvoustupňovou akci, navrženou tak, aby působila jako spoušť 1911, která poskytuje opravdový nulový creep přerušení, extrémně krátký přejezd, sub 0.030” taktický reset a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejnáročnějších prostředích. Tento spoušťový mechanismus nese název adaptable, protože změna jeho síly stisku neovlivňuje sílu kladiva, takže získáváte spolehlivé zápaly zápalek při každé váze. Technologie Frictionless Release Technology™ spolu s vnitřními komponenty z kalené nerezové oceli 440C zajišťuje odolnost proti korozi a prodlouženou životnost služby. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nezávisí na povlaku, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude stisk spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů, než jste kdy považovali za možné.
  9299 CZK 0 9 299,00 Kč *
  Dodací lhůta je přibližně 3-6 dní.
  1 Počet ks. na skladě Evropa
  Vlastnosti: Make: AR-15 Style: Curved
  Produkt č.: EU2009986
  TRIGGERTECH AR15 - Black Adaptable Flat
  Číslo výrobce: AR0-TBB-25-NNF 885768000390 Detaily materiálu Obal: 7075 Hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: 440C Nerezová ocel PVD znamená fyzikální depozici z plynné fáze. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby získaly čistou černou barvu. Popis S technologií Frictionless Release Technology™, tento drop-in spoušťový mechanismus pro AR má krátkou, dvoustupňovou akci, navrženou tak, aby působila jako spoušť z pistole 1911, která poskytuje opravdový nulový creep přerušení, extrémně krátký přeskok, sub 0.030” taktický reset a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejnáročnějších prostředích. Tento spoušťový mechanismus nese označení adaptabilní, protože změna jeho síly stisku neovlivňuje sílu kladiva, takže získáte spolehlivé údery zápalníku při každé hmotnosti. Technologie Frictionless Release Technology™ spolu s komponenty z tvrzené nerezové oceli 440C zajišťují odolnost proti korozi a prodlouženou životnost služby. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlakování, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, bude stisk spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů, než jste kdy považovali za možné.
  9299 CZK 0 9 299,00 Kč *
  Přeobjednávka, dodací lhůta je přibližně 4-12 týdnů z evropského skladu.
  Vlastnosti: Make: AR-15 Style: Flat
  Novinky