Brownells Česká republika - Světově největší dodavatel součástek zbraní, zbrojního vybavení a příslušenství. Česká republika
885768002158 EU2009995
11099 11399 3 CZK
Produkt č.: EU2009995
TRIGGERTECH AR10 - Black AR Diamond Flat
Číslo výrobce: ART-TRB-14-NNF 885768002158 Detaily materiálu Obal: 7075 hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: 440C nerezová ocel PVD znamená fyzikální depozici z plynné fáze. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby jim poskytl čistou černou barvu. Popis Naše spouště pro AR10 jsou vyrobeny pro špičkové střelce, aby nabídly nejpřesnější a nejspolehlivější spoušť na trhu. Díky technologii Frictionless Release Technology™ má tato drop-in spoušť pro AR krátkou, dvoustupňovou akci, navrženou tak, aby působila jako spoušť z pistole 1911, poskytuje opravdový nulový creep při spuštění, extrémně krátký přeskok, sub 0.015” taktický reset a vynikající spolehlivost i v nejnáročnějších prostředích. Změna síly spouště neovlivňuje sílu kladiva, takže získáte spolehlivé údery na zápalky při každé váze. Technologie Frictionless Release Technology™ spolu s komponenty z tvrzené 440C nerezové oceli zajišťují odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlaky, leštění nebo mazání klíčových kontaktních ploch, bude spoušťový tah konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů, než jste kdy považovali za možné.
11099 CZK 0 11 099,00 Kč *
Doba dodání přibližně 3-6 dní.
Více než 10 ks. na skladě Evropa
Vlastnosti: Make: AR .308 Style: Flat

Původní popis

Material Details

 • Housing: 7075 Aluminum (annodized)
 • Key Components: 440C Stainless Steel
 • PVD stands for Physical Vapour Deposition. It is a hard and durable coating that is applied to external stainless components to give them a clean black color.
 • Description

  Our AR10 Triggers are built for top competitive shooters to offer the most accurate and dependable trigger on the market. Featuring Frictionless Release Technology™, this drop-in AR trigger has a short, two-stage action, designed to feel like a 1911 trigger, that provides a true zero-creep break, extremely short overtravel, a sub 0.015” tactical reset and offers outstanding reliability, even in the harshest environments. Changing the pull weight does not affect hammer force so you get dependable primer strikes at every weight. Frictionless Release Technology™, along with hardened 440C stainless steel internal components ensure corrosion resistance and an extended service life. As Frictionless Release Technology™ does not rely on coating, polishing or lubricating the key engagement surfaces, trigger pulls will be more consistent from shot to shot and after thousands of shots than you ever thought possible.

  Atributy

  Style: Flat Udělat: AR .308 Dodací hmotnost: 0,13kg Výška přepravy: 38mm Šířka přepravy: 102mm Délka přepravy: 140mm

  Automatický překlad popisu

  Detaily materiálu

 • Obal: 7075 hliník (anodizovaný)
 • Klíčové komponenty: 440C nerezová ocel
 • PVD znamená fyzikální depozici z plynné fáze. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby jim poskytl čistou černou barvu.
 • Popis

  Naše spouště pro AR10 jsou vyrobeny pro špičkové střelce, aby nabídly nejpřesnější a nejspolehlivější spoušť na trhu. Díky technologii Frictionless Release Technology™ má tato drop-in spoušť pro AR krátkou, dvoustupňovou akci, navrženou tak, aby působila jako spoušť z pistole 1911, poskytuje opravdový nulový creep při spuštění, extrémně krátký přeskok, sub 0.015” taktický reset a vynikající spolehlivost i v nejnáročnějších prostředích. Změna síly spouště neovlivňuje sílu kladiva, takže získáte spolehlivé údery na zápalky při každé váze. Technologie Frictionless Release Technology™ spolu s komponenty z tvrzené 440C nerezové oceli zajišťují odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlaky, leštění nebo mazání klíčových kontaktních ploch, bude spoušťový tah konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů, než jste kdy považovali za možné.  Produkt č.: EU2009996
  TRIGGERTECH AR10 - Black AR Diamond Pro
  Číslo výrobce: ART-TRB-14-NNP 885768002165 Podrobnosti materiálu Obal: 7075 hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: 440C nerezová ocel PVD znamená fyzikální depozici z plynné fáze. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější nerezové komponenty, aby získaly čistou černou barvu. Popis Naše spouště AR10 jsou vyvinuty pro špičkové sportovní střelce, aby nabídly nejpřesnější a nejspolehlivější spoušť na trhu. Díky technologii Frictionless Release Technology™ má tato drop-in spoušť pro AR krátký, dvoustupňový chod, který je navržen tak, aby působil jako spoušť u pistole 1911, a poskytuje opravdové nulové zaváhání, extrémně krátký přeskok, sub 0.015” taktický reset a vynikající spolehlivost i v nejnáročnějších prostředích. Změna síly stisku nijak neovlivňuje sílu kladívka, takže získáváte spolehlivý úder na zápalku při každé váze. Technologie Frictionless Release Technology™ spolu s vnitřními komponenty z tvrzené nerezové oceli 440C zaručují odolnost proti korozi a prodlouženou životnost. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlak, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, budou stisky spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů, než jste kdy považovali za možné.
  11399 CZK 0 11 399,00 Kč *
  Doba dodání přibližně 3-6 dní.
  1 Počet ks. na skladě Evropa
  Vlastnosti: Make: AR .308 Style: Curved
  Produkt č.: EU2009994
  TRIGGERTECH AR10 - Black AR Diamond Curved
  Číslo výrobce: ART-TRB-14-NNC 885768002141 Detaily materiálu Obal: 7075 Hliník (anodizovaný) Klíčové komponenty: 440C Nerezová ocel PVD znamená fyzikální depozici z plynné fáze. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který je aplikován na vnější nerezové komponenty, aby jim poskytl čistou černou barvu. Popis Naše spouště AR10 jsou vyrobeny pro špičkové střelecké sportovce, aby nabídly nejpřesnější a nejspolehlivější spoušť na trhu. Díky technologii Frictionless Release Technology™, tato drop-in spoušť pro AR má krátkou, dvoustupňovou akci, navrženou tak, aby připomínala spoušť z pistole 1911, která poskytuje opravdu nulový creep při spuštění, extrémně krátkou dobu přesahu, sub 0.015” taktický reset a nabízí vynikající spolehlivost, dokonce i v nejnáročnějších prostředích. Změna síly stisku spouště neovlivňuje sílu kladívka, takže získáte spolehlivý zápalkový úder při každé váze. Technologie Frictionless Release Technology™ spolu s komponenty z tvrzené nerezové oceli 440C zajišťují odolnost vůči korozi a prodlouženou životnost služby. Jelikož technologie Frictionless Release Technology™ nespoléhá na povlaky, leštění nebo mazání klíčových styčných ploch, budou stisky spouště konzistentnější od výstřelu k výstřelu a po tisících výstřelů, než jste kdy považovali za možné.
  11099 CZK 0 11 099,00 Kč *
  Odstraněno z programu výrobcem
  Vlastnosti: Make: AR .308 Style: Curved
  Novinky