Brownells Česká republika - Světově největší dodavatel součástek zbraní, zbrojního vybavení a příslušenství. Česká republika
885768001243 EU2010007
1949 2099 2 CZK
Produkt č.: EU2010007
TRIGGERTECH AR Safety Stainless
Číslo výrobce: ARS-SNS-49-YCM 885768001243 Detaily materiálu Bubínek: 440C nerezová ocel & DLC povlak - povlak podobný diamantu. Tento povlak má jedinečné vlastnosti přírodního diamantu - nízké tření, vysoká tvrdost a vysoká odolnost proti korozi. Páčky: 17-4 nerezová ocel. Černá verze je pokryta PVD povlakem - fyzikální depozice z plynné fáze. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby jim dodal čistě černou barvu. Jazýček: 440C nerezová ocel. Špička jazýčku: křemičitý nitrid - ultra nízké tření a extrémní odolnost poskytují hladký povrch, který se nikdy neopotřebuje. Popis Bezpečnostní pojistka AR byla vyvinuta tak, aby maximalizovala výkon spouští TriggerTech AR a byla vybavena řadou funkcí. Patentovaný design umožňuje instalaci a odstranění pojistky bez nutnosti demontáže rukojeti (po počáteční instalaci). To je umožněno díky bubínku a jazýčku s kuličkovou špičkou. Tato funkce šetří čas při změně spouští, čištění nebo provádění údržby vaší zbraně. Jazýček má špičku z křemičitého nitridu, která nabízí extrémně nízké tření a odolnost, což poskytuje nepřekonatelně hladký pocit při přepínání z 'zajištěno' na 'střelba'. Stejný materiál, který se používá na spodní straně raketoplánů! Pojistka je oboustranná s vyměnitelnými krátkými a dlouhými páčkami. Je dodávána s krytkou, kterou lze nainstalovat na jedné straně, pokud uživatel chce mít páčku pouze na jedné straně. Lze ji snadno nastavit jako 45° nebo 90° úhel. Bubínek je vyroben z 440C nerezové oceli a DLC povlakem pro ultra výkon a odolnost. Páčky jsou vyrobeny z 17-4 nerezové oceli a černá verze je pokryta PVD povlakem. Tento produkt je nezbytností pro každého soutěžního střelce, který chce zlepšit své výkony!
1949 CZK 0 1 949,00 Kč *
Doba dodání přibližně 3-6 dní.
2 Počet ks. na skladě Evropa
Vlastnosti: Make: AR-15 Style: Ambidextrous

Původní popis

Material Details

 • Tumbler: 440C Stainless Steel & DLC Coated - Diamond-like Carbon Coating. This finish has unique properties of natural diamond - low friction, high hardness, and high corrosion resistance.
 • Levers: 17-4 Stainless Steel. The Black version is coated with PVD - Physical Vapour Deposition. It is a hard and durable coating that is applied to external stainless components to give them a clean black color.
 • Detent: 440C Stainless Steel.
 • Detent Ball Tip: Silicon Nitride - ultra low friction and extremely durable to provide smooth surface that will never wear.
 • Description

  The AR Safety was developed to maximize the performance with TriggerTechs AR triggers and loaded with features. The patented design allows the safety to be installed and removed without removing the grip (after initial install). This is made possible by the tumbler and ball tipped detent pin. This feature saves time when changing triggers, cleaning or performing maintenance on your firearm. The detent has a silicon nitride ball tip which offers extremely low friction and durability, which gives an unmatched smooth feel when changing from safe to fire. The same material used on the bottom of space shuttles! The safety is ambidextrous with interchangeable short and long levers. A cap is provided to install on one side if the user wishes to only have a lever on one side. It can easily be setup as a 45 ° or 90 ° degree throw. The tumbler is made of 440C stainless steel and DLC coated for ultra performance and durability. The levers are constructed from 17-4 stainless steel and the black version is coated with PVD. This product is a must have for any competitive shooter looking to up their game!

  Atributy

  Style: Ambidextrous Udělat: AR-15 Dodací hmotnost: 0,13kg Výška přepravy: 38mm Šířka přepravy: 102mm Délka přepravy: 178mm

  Automatický překlad popisu

  Detaily materiálu

 • Bubínek: 440C nerezová ocel & DLC povlak - povlak podobný diamantu. Tento povlak má jedinečné vlastnosti přírodního diamantu - nízké tření, vysoká tvrdost a vysoká odolnost proti korozi.
 • Páčky: 17-4 nerezová ocel. Černá verze je pokryta PVD povlakem - fyzikální depozice z plynné fáze. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější komponenty z nerezové oceli, aby jim dodal čistě černou barvu.
 • Jazýček: 440C nerezová ocel.
 • Špička jazýčku: křemičitý nitrid - ultra nízké tření a extrémní odolnost poskytují hladký povrch, který se nikdy neopotřebuje.
 • Popis

  Bezpečnostní pojistka AR byla vyvinuta tak, aby maximalizovala výkon spouští TriggerTech AR a byla vybavena řadou funkcí. Patentovaný design umožňuje instalaci a odstranění pojistky bez nutnosti demontáže rukojeti (po počáteční instalaci). To je umožněno díky bubínku a jazýčku s kuličkovou špičkou. Tato funkce šetří čas při změně spouští, čištění nebo provádění údržby vaší zbraně. Jazýček má špičku z křemičitého nitridu, která nabízí extrémně nízké tření a odolnost, což poskytuje nepřekonatelně hladký pocit při přepínání z 'zajištěno' na 'střelba'. Stejný materiál, který se používá na spodní straně raketoplánů! Pojistka je oboustranná s vyměnitelnými krátkými a dlouhými páčkami. Je dodávána s krytkou, kterou lze nainstalovat na jedné straně, pokud uživatel chce mít páčku pouze na jedné straně. Lze ji snadno nastavit jako 45° nebo 90° úhel. Bubínek je vyroben z 440C nerezové oceli a DLC povlakem pro ultra výkon a odolnost. Páčky jsou vyrobeny z 17-4 nerezové oceli a černá verze je pokryta PVD povlakem. Tento produkt je nezbytností pro každého soutěžního střelce, který chce zlepšit své výkony!  Produkt č.: EU2010008
  TRIGGERTECH AR Safety Black
  Číslo výrobce: ARS-SNB-49-YCM 885768001250 Detaily materiálu Otočný váleček: Nerezová ocel 440C a DLC povlak - Diamond-like Carbon Coating. Tento povlak má unikátní vlastnosti přirozeného diamantu - nízký koeficient tření, vysoká tvrdost a vysoká odolnost proti korozi. Páčky: Nerezová ocel 17-4. Černá verze je pokryta PVD povlakem - Physical Vapour Deposition. Jedná se o tvrdý a odolný povlak, který se aplikuje na vnější nerezové komponenty, aby jim poskytl čistou černou barvu. Zarážka: Nerezová ocel 440C. Špička zarážkové kuličky: Křemíkový nitrid - ultra nízké tření a extrémní odolnost zajišťují hladký povrch, který se nikdy neopotřebí. Popis Bezpečnostní pojistka AR byla vyvinuta tak, aby maximalizovala výkon spouští TriggerTech pro AR a je plná funkcí. Patentovaný design umožňuje instalaci a odstranění pojistky bez nutnosti demontáže rukojeti (po počáteční instalaci). To je umožněno díky otočnému válečku a zarážkové kuličce s špičkou. Tato funkce šetří čas při výměně spouští, čištění nebo provádění údržby vaší zbraně. Zarážka má špičku z křemíkového nitridu, která nabízí extrémně nízké tření a odolnost, což poskytuje nepřekonatelně hladký pocit při přepínání z bezpečné polohy na palbu. Stejný materiál se používá na spodní straně raketoplánů! Pojistka je oboustranná s výměnnými krátkými a dlouhými páčkami. Pokud si uživatel přeje mít páčku pouze na jedné straně, je poskytnuta krytka pro instalaci. Může být snadno nastavena jako 45° nebo 90° úhel vyhození. Otočný váleček je vyroben z nerezové oceli 440C a DLC povlakem pro ultra výkon a odolnost. Páčky jsou vyrobeny z nerezové oceli 17-4 a černá verze je pokryta PVD povlakem. Tento produkt je nezbytností pro každého soutěžního střelce, který chce zlepšit své výsledky!
  2099 CZK 0 2 099,00 Kč *
  Doba dodání přibližně 3-6 dní.
  Více než 10 ks. na skladě Evropa
  Vlastnosti: Make: AR-15 Style: Ambidextrous
  Novinky