Atributy
- Color: Multi-Cam Tropic
- Dodací hmotnost: 0,159kg
- Výška přepravy: 13mm
- Šířka přepravy: 457mm
- Délka přepravy: 127mm
Produkt: MOLLE HOOK & LOOP CUMMERBUND, MOLLE HOOK & LOOP CUMMERBUND (SIZE 1) - MULTICAM TROPIC
Značka: SPIRITUS SYSTEMS
Poznámka: Tento LV/119 Cummerbund je navržen pro použití s předním a zadním LV/119 plate bag. Hook & Loop MOLLE Cummerbund byl navržen jako lehké a jednoduché řešení pro nošení zátěže pro vesty série LV/119. Díky široce přijatému systému MOLLE nabízí cummerbund téměř nekonečné konfigurace pro potřeby mise využitím jakéhokoli MOLLE příslušenství, které je k dispozici na trhu.
Cummerbund je navržen tak, aby umožnil současné použití stejného MOLLE buňky pro produkty namontované na vnitřní a vnější straně cummerbund. Hook & Loop MOLLE Cummerbund obsahuje prémiové materiály, které splňují Berry Amendment a jsou získány od předních výrobců textilu.
Připojení cummerbund je proprietární systém, který umožňuje použití všech našich cummerbundů a nabízí široké možnosti nastavení. Cummerbund se připevňuje uvnitř plate bag, což má několik výhod:
Hook & Loop není využíván jako metoda připojení na zadním plate bag. V průběhu času se opotřebovává a je obecně méně optimální metodou připojení, pokud není podporována jinými způsoby. Hook & Loop špatně snáší váhu a lepí se na všechno, zejména na látkové sedačky.
Cummerbund je k dispozici ve dvou velikostech: Velikost 1 a Velikost 2, přičemž každá nabízí až 14 palců celkového nastavení. To umožňuje správné přizpůsobení pro všechny typy postav. Pro určení vhodné velikosti změřte obvod pasu v oblasti pupíku. Při měření by uživatelé měli mít na sobě oblečení, které by nosili při skutečném nošení nosiče. Například, pokud uživatel operuje v arktických podmínkách, měl by mít při měření oblečení na chladné počasí.
PRODÁVÁ SE JAKO SADA. Pokud je váš obvod pasu 42", doporučujeme přejít na Velikost 2 cummerbund.
Poznámka: LV119 Cummerbund je součástí systému LV119 Plate Carrier. Tento produkt neobsahuje přední plate bag, zadní plate bag, ramenní kryty, placardy ani jiné příslušenství. Pro správné použití jsou vyžadovány další komponenty. Některé obrázky ukazují volitelné příslušenství, které se prodává samostatně.
Narazili jsme na chybu při načítání obsahu. Obnovte stránku a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, kontaktujte naši zákaznickou podporu.