Brownells Česká republika - Světově největší dodavatel součástek zbraní, zbrojního vybavení a příslušenství. Česká republika
0792649432051 EU2011626
4199 4199 1 CZK
Produkt č.: EU2011626
SG Timer Go
Číslo výrobce: EU2011626 0792649432051 Časomíra na střelbu, která nabízí revoluční funkce za tradiční cenu. Inteligentní senzor zachytí suché výstřely, tlumenou střelbu, airsoft i výstřely z jakéhokoli kalibru. Extra hlasitý bzučák, výdrž baterie pro 3000 sezení a rychloupínací držák na opasek jsou součástí balení. Doprovodná mobilní aplikace umožňuje aktualizovat firmware časomíry, ovládat ji na dálku, vytvářet videa tréninku s překrytými údaji o výstřelech v reálném čase, sledovat váš pokrok v interaktivním kalendáři, sestavovat etapy a náhledovat je ve 3D a AR, soutěžit s dalšími střelci a mnoho dalšího. SG Timer GO společně s mobilní aplikací Drills je pokročilá a snadno použitelná tréninková platforma, která vám pomůže strukturovat váš trénink, monitorovat váš pokrok a interagovat s dalšími střelci a instruktory.
4199 CZK 0 4 199,00 Kč *
Doba dodání přibližně 3-6 dní.
Více než 10 ks. na skladě Evropa
Vlastnosti: Barevný: Black

Původní popis

Shot timer, that packs revolutionary features at a conventional price. Smart sensor captures Dry Fire, Suppressed fire, Airsoft and any Firearm caliber. Extra loud buzzer, battery life for 3000 sessions and belt quick release attachment included in the box.

Companion Mobile App allows you to update timer's firmware, control it remotely, make videos of training with shot data overlaid on it in real time, keep track of your progress in an interactive calendar, build stages and preview them in 3D and AR, compete with other shooters and more.

SG Timer GO together with Drills mobile app is an advanced and easy to use Training Platform, which will help you structure your training, monitor your progress and interact with other shooters and instructors.

Atributy

Color: Black Dodací hmotnost: 0,3kg Výška přepravy: 115mm Šířka přepravy: 50mm Délka přepravy: 30mm

Automatický překlad popisu

Časomíra na střelbu, která nabízí revoluční funkce za tradiční cenu. Inteligentní senzor zachytí suché výstřely, tlumenou střelbu, airsoft i výstřely z jakéhokoli kalibru. Extra hlasitý bzučák, výdrž baterie pro 3000 sezení a rychloupínací držák na opasek jsou součástí balení.

Doprovodná mobilní aplikace umožňuje aktualizovat firmware časomíry, ovládat ji na dálku, vytvářet videa tréninku s překrytými údaji o výstřelech v reálném čase, sledovat váš pokrok v interaktivním kalendáři, sestavovat etapy a náhledovat je ve 3D a AR, soutěžit s dalšími střelci a mnoho dalšího.

SG Timer GO společně s mobilní aplikací Drills je pokročilá a snadno použitelná tréninková platforma, která vám pomůže strukturovat váš trénink, monitorovat váš pokrok a interagovat s dalšími střelci a instruktory.Novinky