Brownells Česká republika - Světově největší dodavatel součástek zbraní, zbrojního vybavení a příslušenství. Česká republika
EU2011224
749 749 2 CZK
Produkt č.: EU2011224
Rib-Mounted Picatinny Rail 2.1"
Číslo výrobce: GTS-7482-BLK Tento adaptér pro montáž na větranou lištu je určen pro použití s větranými lištami brokovnic (ne širšími než 7.9mm). Délka Picatinny lišty je 85mm a je dostatečně dlouhá pro většinu zaměřovačů a příslušenství. Pro instalaci Picatinny lišty na větranou lištu není potřeba žádná úprava zbraně. Můžete ji vyjmout z krabice a nainstalovat na vaši zbraň během několika minut. Tyto lišty se montují co nejnižší na lišty, pro co nejslabší profil, který minimálně ovlivňuje konstrukci vaší zbraně. Princip montáže spočívá v příčných lamelách, které jsou protaženy otvory ve větrané desce a utaženy dvěma šrouby. Na stranách přechodové tyče jsou 2 kolíky, které poskytují další fixaci.
749 CZK 0 749,00 Kč *
Dodací lhůta je přibližně 3-6 dní.
Více než 10 ks. na skladě Evropa
Vlastnosti: Barevný: Black Material: Aluminum

Původní popis

This vented rib mount adapter is designed for use with vented shotgun ribs (no wider than 7.9mm). The length of the Picatinny rail is 85mm and is long enough to fit most scopes and accessories.

No gun build is required to install the Rib-Mounted Picatinny Rail. You can take it out of the box and install it on your gun in minutes. These rails mount as low as possible on the ribs for a slim profile that minimally affects the build of your gun. The mounting principle consists of transverse slats, which are passed through the holes in the ventilated plate and tightened with two screws. On the sides of the transition bar are 2 pins that provide additional fixation.

Atributy

Color: Black Material: Aluminum Dodací hmotnost: 0,2kg Výška přepravy: 15mm Šířka přepravy: 50mm Délka přepravy: 55mm

Automatický překlad popisu

Tento adaptér pro montáž na větranou lištu je určen pro použití s větranými lištami brokovnic (ne širšími než 7.9mm). Délka Picatinny lišty je 85mm a je dostatečně dlouhá pro většinu zaměřovačů a příslušenství.

Pro instalaci Picatinny lišty na větranou lištu není potřeba žádná úprava zbraně. Můžete ji vyjmout z krabice a nainstalovat na vaši zbraň během několika minut. Tyto lišty se montují co nejnižší na lišty, pro co nejslabší profil, který minimálně ovlivňuje konstrukci vaší zbraně. Princip montáže spočívá v příčných lamelách, které jsou protaženy otvory ve větrané desce a utaženy dvěma šrouby. Na stranách přechodové tyče jsou 2 kolíky, které poskytují další fixaci.Produkt č.: EU2011591
Rib-Mounted Picatinny Rail 3.3"
Číslo výrobce: GTS-7484-BLK Tento adaptér pro montáž na ventilační lištu je navržen pro použití s ventilačními lištami brokovnic (ne širšími než 7,9 mm). Délka Picatinny lišty je 85 mm a je dostatečně dlouhá pro většinu zaměřovačů a příslušenství. Pro instalaci Rib-Mounted Picatinny Rail není potřeba žádná úprava zbraně. Můžete ji vyjmout z krabice a během několika minut ji namontovat na vaši zbraň. Tyto lišty jsou montovány co nejniže na liště pro štíhlý profil, který minimálně ovlivňuje konstrukci vaší zbraně. Princip montáže spočívá v příčných lamelách, které jsou prostrčeny otvory ve ventilační desce a utaženy dvěma šrouby. Na stranách přechodové tyče jsou 2 kolíky, které poskytují dodatečnou fixaci.
749 CZK 0 749,00 Kč *
Dodací lhůta je přibližně 3-6 dní.
Více než 10 ks. na skladě Evropa
Vlastnosti: Barevný: Black Material: Aluminum
Novinky