-10 %
BRAVO COMPANY RECCE-16MCMR 5.56 16" 30+1
RECCE-16MCMR 5.56 16" 30+1
Omezení
Tento produkt je dostupný pouze k prodeji v Česko
  • Musíte mít 18 let a doložit kopii občanského průkazu
  • TemporaryOnHold (Platba převodem,převzetí zboží na pobočce)
  • Musíte doložit kopii zbrojného průkazu (this the ID and documentation that you will need)
  • Pick up (Vyzvednutí osobně na pobočce v Kroměříži)
Atributy
  • Action Type:
    Direct Impingement
  • Barrel Length:
    16''
  • Capacity:
    30+1-Round
  • Finish:
    Black
  • Front Sight:
    None
  • Hledí:
    None
  • Length:
  • Magazine Included:
    1 x 30-Round
  • Magazine Type:
    Removable
  • Model:
    RECCE-16 MCMR
  • Muzzle:
    Compensator
  • Náboje:
    5.56 mm NATO
  • Stock Material:
    Polymer
  • Typ zbraně:
    Bravo Company
  • Váha:
    6.1 lbs
  • Dodací hmotnost: 4,173kg
  • Výška přepravy: 76mm
  • Šířka přepravy: 241mm
  • Délka přepravy: 1 067mm
  • UPC: 812526021724
Detail produktů
Made in USA
US exportní klasifikace: 0A506.a
  • Specifikace:
  • Action Type: Direct Impingement
  • Barrel Length: 16''
  • Finish: Black
  • Front Sight: None
  • Hledí: None
  • Hmotnost: 6.1 lbs
  • Kapacita: 30+1-Round
  • Length: 32.5''-35.5''
  • Magazine Included: 1 x 30-Round
  • Magazine Type: Removable
  • Make: Bravo Company
  • Model: RECCE-16 MCMR
  • Muzzle: Compensator
  • Náboj: 5.56 mm NATO
  • Stock Material: Polymer
-10 %
Ceny včetně DPH
Produkt č.: 100042586
Výrob. č.: 750-750
Skladem 4 Počet ks. skladem USA
1
-10 %
Ceny včetně DPH
1
Dodací lhůta je přibližně 14-21 dní.
  • High-quality materials used
  • Chrome lined USGI barrel
  • Mil-spec assembly throughout
Popis Specification Recenze zákazníků Accessories
-10 %
-10 %
Popis:
Zobrazit originál (anglicky)
Objevte výkon a kvalitu s RECCE-16 MCMR 5.56!
Popis produktu
Vyrobený na základě kovaného hliníkového pouzdra 7075 T6, tato puška disponuje:
  • 11595E chromem potaženou ocelovou hlavní s profilem USGI
  • 1:7 twist pro optimální stabilitu střel
  • M4 feed ramp pro spolehlivé krmení
Očekávejte mil-spec vybavení a montáž po celou dobu této fantastické pušky!
Omezení
Atributy
  • Action Type:
    Direct Impingement
  • Barrel Length:
    16''
  • Capacity:
    30+1-Round
  • Finish:
    Black
  • Front Sight:
  • Hledí:
  • Length:
  • Magazine Included:
    1 x 30-Round
  • Magazine Type:
    Removable
  • Model:
    RECCE-16 MCMR
  • Muzzle:
    Compensator
  • Náboje:
    5.56 mm NATO
  • Stock Material:
    Polymer
  • Typ zbraně:
    Bravo Company
  • Váha:
    6.1 lbs
  • Dodací hmotnost: 4,173kg
  • Výška přepravy: 76mm
  • Šířka přepravy: 241mm
  • Délka přepravy: 1 067mm