Top takeaways
- Grease-free, residue-free finish
- Easy application on wheels
- Professional quality results
Atributy
- Dodací hmotnost: 1,293kg
- Výška přepravy: 51mm
- Šířka přepravy: 38mm
- Délka přepravy: 282mm
- UPC: 050806105324
Produkt č.: 080505240
050806105324 Odpověď na sen každého leštiče zbraní! Vyrobeno podle nejvyšších standardů kvality s pečlivě vybranými, skutečně velikostmi zrn pro spolehlivé, opakovatelné výsledky a přirozeným, bezolejovým základem, který nezanechává zbytky, jež by mohly poškodit modření nebo pokovování. Balené v tvarované, flexibilní plastové trubce, aby zůstalo čerstvé mezi použitími. 1) Na rozdíl od tvrdých abraziv, Polish-O-Ray® vytváří středně měkký povrch bez tvrdých, sklovitých vloček, které, bez ohledu na velikost zrna, mohou vážně poškodit leštěný povrch. 2) Snadno se aplikuje na leštící kola bez zastavení motoru. Jednoduše přitlačte otevřený konec trubice na vaše kolo; leštidlo se přichytí na pohybující se povrch, ztvrdne za několik sekund a je připraveno k použití. 3) Díky své měkčí povaze je rychle dosaženo skutečného, bezvlnkového povrchu na všech kolech. Nejlepší možný leštěný povrch, bez vln a skokových značek, je vaší zárukou vynikajícího, profesionálního přebroušení. Polish-O-Ray® to dělá za vás. 4) Polish-O-Ray® používají zbrojíři, metalurgové a výrobci letadel od počátku 40. let 20. století. Kdekoliv je vyžadován kvalitní povrch, bez otřesových a škrábacích značek a nedokonalostí, je použití Polish-O-Ray® NEZBYTNOSTÍ. Jeden přesný výrobce na jihovýchodě objednává po sudech. A kde jinde než na zbrani si dokonalý povrch zaslouží více chvály a obdivu? Tyto krásné povrchy jsou důvodem, proč je Polish-O-Ray® stále oblíbený mezi našimi zbrojíři a vážnými hobbyisty. Dodržováním techniky "Master Metal Polisher" je možné dosáhnout kvalitního povrchového úpravy v minimálním čase s P-O-R®. Kompletní pokyny naleznete v našem brožuře o modření (#076-200-135) a knize Gunsmith Kinks™. Skládá se převážně z toho, že začnete s nejhrubším zrném a leštíte povrch jedním směrem; poté s dalším jemnějším zrném na jiném kole leštíte pod úhlem 45° k prvnímu "průchodu". Dodržováním tohoto postupu dolů k jemnějším zrnitostem je konečný povrch bezkonkurenční co do kvality a dokonalosti. Polish-O-Ray® je dodáván v uzavíratelném vnějším sáčku. Vložte trubku zpět do sáčku, uzavřete pomocí twist tie a VŽDY uchovávejte všechny vaše Polish-O-Ray® - zcela nové nebo částečně použité - v lednici pro co nejdelší životnost.SPECIFIKACE: Balení v plastové tubě o hmotnosti 2½lb. (1.1kg) netto (min.).
best ever 27.5.2013
polish o ray has been in my shop for many years Its GOOD just remember to store it in your fridge !
Polish-O-Ray in general 24.4.2012
This stuff works best on a buffing wheel designed for polishing guns. The 400 is very fine and will produce a mirror shine. The other grits help get pits out and brings the barrel, etc up to a place where you can polish it. Requires Refrigeration but goes on the buffing wheel easily. Although I might say, it will spin off on you and on other things so you need a dirty room with your buffer. And it does have a shelf life of a year or so.
Narazili jsme na chybu při načítání obsahu. Obnovte stránku a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, kontaktujte naši zákaznickou podporu.