Brownells Česká republika - Světově největší dodavatel součástek zbraní, zbrojního vybavení a příslušenství. Česká republika
EU2011225
749 749 1 CZK
Produkt č.: EU2011225
Offset Attachment 30 Degree
Číslo výrobce: GTS-7483-BLK Jednostranný, 30stupňový úhel, délka 1,9" s 5 drážkami. Tato montáž s 5 drážkami a 30stupňovým úhlem poskytuje přesnější a akurátnější zaměření. Je vyrobena z odolné, lehké slitiny hliníku s matně černým anodizovaným povrchem. Perfektně pasuje na všechny 20mm lišty Picatinny nebo Weaver a je vybavena rychloupínacím designem pro snadnou instalaci. Tento držák lze instalovat do jedné z osmi různých pozic, což zajišťuje pevné uchycení a optimální umístění úhlu a bodu spuštění. Jeho profil bez zádrhelů a strategické umístění příslušenství jej činí ideálním pro lasery, svítilny a zaměřovače.
749 CZK 0 749,00 Kč *
Dodací lhůta je přibližně 3-6 dní.
2 Počet ks. na skladě Evropa
Vlastnosti: Barevný: Black Material: Aluminum Style: Picatinny

Původní popis

One-Sided, 30-Degree Angle, 1.9" Length with 5 Slots. This 5-Slot, 30-Degree Angle Offset Rail Mount provides a more precise and accurate line of sight.

Constructed from durable, lightweight all-metal aluminum alloy with a matte black anodized finish. It fits perfectly on all 20mm Picatinny or Weaver rails and features a quick-release design for easy attachment.

This mount can be installed in any of eight different clock positions, ensuring a secure hold and optimal angle and drop point placement. Its snag-free profile and strategic accessory placement make it ideal for lasers, lights, and sights.

Atributy

Color: Black Material: Aluminum Style: Picatinny Dodací hmotnost: 0,1kg Výška přepravy: 10mm Šířka přepravy: 20mm Délka přepravy: 85mm

Automatický překlad popisu

Jednostranný, 30stupňový úhel, délka 1,9" s 5 drážkami. Tato montáž s 5 drážkami a 30stupňovým úhlem poskytuje přesnější a akurátnější zaměření.

Je vyrobena z odolné, lehké slitiny hliníku s matně černým anodizovaným povrchem. Perfektně pasuje na všechny 20mm lišty Picatinny nebo Weaver a je vybavena rychloupínacím designem pro snadnou instalaci.

Tento držák lze instalovat do jedné z osmi různých pozic, což zajišťuje pevné uchycení a optimální umístění úhlu a bodu spuštění. Jeho profil bez zádrhelů a strategické umístění příslušenství jej činí ideálním pro lasery, svítilny a zaměřovače.Novinky