TCS 10MM/.40/.41 CAL. CLEANING JAG
10MM/.40/.41 CAL. CLEANING JAG
Varianty
Filtry:
Variations:
Varianty:
-8 %
10MM/.40/.41 CAL. CLEANING JAG 10MM/.40/.41 CAL. CLEANING JAG
Skladem
Kalibr: 40 Caliber, 41 Caliber, 10mm Produkt č.: 100003829
Skladem
-8 %
28 GA. CLEANING JAG 28 GA. CLEANING JAG
Kalibr: 28 Gauge Produkt č.: 100003288
-8 %
20 GA. CLEANING JAG 20 GA. CLEANING JAG
Kalibr: 20 Gauge Produkt č.: 100003287
-8 %
12 GA. CLEANING JAG 12 GA. CLEANING JAG
Kalibr: 12 Gauge Produkt č.: 100003286
-8 %
.50 CAL. BP CLEANING JAG .50 CAL. BP CLEANING JAG
Kalibr: 50 Caliber Produkt č.: 100003289
-8 %
.45/.454/.460 CAL. CLEANING JAG .45/.454/.460 CAL. CLEANING JAG
Kalibr: 45 Caliber, 460 Caliber Produkt č.: 100003830
-8 %
.35/9MM/.357/.38 CAL. CLEANING JAG .35/9MM/.357/.38 CAL. CLEANING JAG
Kalibr: 38 Caliber, 357 Caliber, 9mm Produkt č.: 100003828
-8 %
.44 CAL. CLEANING JAG .44 CAL. CLEANING JAG
Kalibr: 44 Caliber Produkt č.: 100003831
-8 %
.30 CAL. CLEANING JAG .30 CAL. CLEANING JAG
Kalibr: 30 Caliber Produkt č.: 100004495
-8 %
.25/6.35MM CLEANING JAG .25/6.35MM CLEANING JAG
Kalibr: 25 Caliber Produkt č.: 080000912
-8 %
.284/7MM CLEANING JAG .284/7MM CLEANING JAG
Kalibr: 284 Caliber, 7mm Produkt č.: 080000915
-8 %
.22 CAL. CLEANING JAG .22 CAL. CLEANING JAG
Kalibr: 22 Caliber Produkt č.: 080000909
-8 %
Kalibr: 270 Caliber, 6.8mm Produkt č.: 080000914
-8 %
.338 CAL. CLEANING JAG .338 CAL. CLEANING JAG
Kalibr: 338 Caliber Produkt č.: 080000910
-8 %
.410 BORE CLEANING JAG .410 BORE CLEANING JAG
Kalibr: .410 Bore Produkt č.: 100008558
-8 %
.17 CALIBER CLEANING JAG .17 CALIBER CLEANING JAG
Kalibr: 17 Caliber (.177) Produkt č.: 100036132
Předbjednávka
Kalibr: 243 Caliber, 6mm Produkt č.: 080000911
Předbjednávka
-8 %
Ceny včetně DPH
Produkt č.: 100003829
Výrob. č.: J4ORP SIZE 2
Skladem Více než 10 ks. skladem USA
1
-8 %
Ceny včetně DPH
1
Dodací lhůta je přibližně 14-21 dní.
  • Improved bore cleaning efficiency
  • Protects rifling from damage
  • Easy identification by color/number
Popis Specification Recenze zákazníků Accessories
-8 %
-8 %
Popis:
Zobrazit originál (anglicky)
Účinné čištění hlavně s O-RING CLEANING JAGS!
Vlastnosti produktu:
  • Materiál: Hliník nebo mosaz s gumovými O-kroužky.
  • Vnější závit: 8-32 tpi, kromě .50 BP, který má 10-32 tpi.
  • Barvy pro brokové jags: Anodizované, červené (12 gauge), modré (20 gauge) a zelené (28 gauge).
  • Rifle/Handgun: Leštěný povrch, kromě .50 cal. Black Powder (BP), který je anodizovaný žlutě.
Atributy
  • Caliber:
    10mm
    40 Caliber
    41 Caliber
  • Dodací hmotnost: 0,018kg
  • Výška přepravy: 5mm
  • Šířka přepravy: 81mm
  • Délka přepravy: 178mm
  • UPC: 689466088014
Detail produktů
Made in USA
Recenze zákazníků
Hodnocení zákazníků (41)
4,8 / 5
Rozhodně doporučuji
CZ Vynikající 6.10.2020
Naprosto vynikající pro 9 mm Luger doporučuji BROWNELLS 100% COTTON FLANNEL BULK PAK ROUND CLEANING PATCHES nr.084268003 mají dostatečně velkou plochu pro čištění a nedochází k nadměrnému tlaku na vytěrákovou tyč a k opotřebení o kroužků JAG cleaningu!
Rozhodně doporučuji
CZ Excelentní 2.5.2020
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %
-8 %