Neck Bushing TRIEBEL z vysoce kvalitní kalené oceli, precizně broušený pro dokonalou koncentraci a maximální přesnost při velikosti krku. Ideální pro reloading dies.
Neck sizing bushing made from high-quality hardened steel, precision-ground internally and externally in a single setup on CNC machines – ensuring perfect concentricity and maximum dimensional accuracy. Designed for precise neck sizing. Suitable for original reloading dies from Triebel Waffenwerkzeuge.
Kvalitní bushing pro přesné tvarování krku
Neck sizing bushing od značky TRIEBEL je vyroben z vysoce kvalitní kalené oceli a je precizně broušený jak uvnitř, tak zvenku v jednom nastavení na CNC strojích. Tento proces zajišťuje dokonalou koncentriku a maximální rozměrovou přesnost.
Vlastnosti produktu:
Materiál: Vysoce kvalitní kalená ocel
Přesnost: Precizní broušení pro maximální přesnost
Design: Navrženo pro přesné tvarování krku
Kompatibilita: Vhodné pro originální nabíjecí dies od společnosti Triebel Waffenwerkzeuge
Tento neck bushing je ideálním nástrojem pro všechny nadšence do přebíjení, kteří hledají kvalitu a preciznost ve své práci. Zajistěte si dokonalé výsledky s výrobky od TRIEBEL.
Tato stránka je provozována společností Brownells Arms s.r.o.
Brownells je registrovaná ochranná známka společnosti Brownells Incorporated a je používána na základě licence společností Brownells Arms s.r.o. a nezávislým distributorem v Česko od Brownells Incorporated.