Objevte Legend Tactical 15-45x60mm, ideální pro náročné úkoly s profesionální optikou, odolnou konstrukcí a pokročilými retikuly pro maximální výkon.
-9 %
BUSHNELL 15-45X60MM TACTICAL SPOTTING SCOPE
15-45X60MM TACTICAL SPOTTING SCOPE
Atributy
  • Eye Relief:
    1.18''
  • Field of View at 1,000 Yards:
    60'
  • Field of View at 1,000 Yards: 60'
  • Finish:
    Flat Dark Earth
  • Length:
    11.0''
  • Max Magnification:
    45x
  • Min. Magnification:
    15x
  • Objective Size:
    60mm
  • Typ:
    Rovná
  • Váha:
    37.0 oz
  • Záměrná osnova:
    Mil-Hash
  • Dodací hmotnost: 1,86kg
  • Výška přepravy: 160mm
  • Šířka přepravy: 203mm
  • Délka přepravy: 361mm
  • UPC: 029757815453
  • Specifikace:
  • Eye Relief: 1.18''
  • Finish: Flat Dark Earth
  • Hmotnost: 37.0 oz
  • Length: 11.0''
  • Max Magnification: 45x
  • Min. Magnification: 15x
  • Objective Size: 60mm
  • Reticle: Mil-Hash
  • Typ: Rovná
-9 %
Ceny včetně DPH
Produkt č.: 590000104
Výrob. č.: 781545ED
Skladem 3 Počet ks. skladem USA
1
-9 %
Ceny včetně DPH
1
Dodací lhůta je přibližně 14-21 dní.
  • Professional grade optics
  • Rugged design
  • Mil-Hash reticle
Popis Specification Recenze zákazníků Accessories
-9 %
-9 %
Popis:
Zobrazit originál (anglicky)
Objevte dokonalost v taktické optice s LEGEND TACTICAL 15-45X60MM SPOTTING SCOPE.
Hlavní vlastnosti:
  • Picatinny rail mounts
  • Mil-Hash first focal plane reticle
  • Bak-4 Prism Glass
  • RainGuard HD Coating
  • ED Prime Glass
Vybavte se tímto vysoce výkonným dalekohledem a získejte výhodu na každém střeleckém poli.
Atributy
  • Eye Relief:
    1.18''
    60'
  • Finish:
    Flat Dark Earth
  • Length:
    11.0''
  • Max Magnification:
    45x
  • Min. Magnification:
    15x
  • Objective Size:
    60mm
  • Typ:
    Rovná
  • Váha:
    37.0 oz
  • Záměrná osnova:
    Mil-Hash
  • Dodací hmotnost: 1,86kg
  • Výška přepravy: 160mm
  • Šířka přepravy: 203mm
  • Délka přepravy: 361mm