DEWEY 6.5MM/7MM/.280/.284 CAL. 8-32 THREAD MALE JAG
6.5MM/7MM/.280/.284 CAL. 8-32 THREAD MALE JAG
Varianty
Filtry:
Variations:
Varianty:
-9 %
6.5MM/7MM/.280/.284 CAL. 8-32 THREAD MALE JAG 6.5MM/7MM/.280/.284 CAL. 8-32 THREAD MALE JAG
Skladem
Kalibr: 6.5mm, 284 Caliber, 7mm, 264 Caliber Style: Puška Produkt č.: 234000094
Skladem
-10 %
.24/6MM/.25 CAL. 8-32 THREAD MALE JAG .24/6MM/.25 CAL. 8-32 THREAD MALE JAG
Kalibr: 243 Caliber, 6mm, 25 Caliber Produkt č.: 234000093
-11 %
.20 CAL. 5-40 THREAD MALE JAG .20 CAL. 5-40 THREAD MALE JAG
Kalibr: 20 Caliber Produkt č.: 234000091
-9 %
.30/8MM CAL. 8-32 THREAD MALE JAG .30/8MM CAL. 8-32 THREAD MALE JAG
Kalibr: 30 Caliber, 8mm Produkt č.: 234000095
-9 %
.22/.223/.224 CAL. 8-32 THREAD MALE JAG .22/.223/.224 CAL. 8-32 THREAD MALE JAG
Kalibr: 22 Caliber Produkt č.: 234000092
Kalibr: 17 Caliber Produkt č.: 234000090
Předbjednávka
-9 %
Ceny včetně DPH
Produkt č.: 234000094
Výrob. č.: 6.5JMA
Skladem 9 Počet ks. skladem USA
1
-9 %
Ceny včetně DPH
1
Dodací lhůta je přibližně 14-21 dní.
  • Eliminates false-positive indications
  • Non-reactive aluminum components
  • Compatible with various rods
Popis Specification Recenze zákazníků Accessories
-9 %
-9 %
Popis:
Zobrazit originál (anglicky)
Revoluční řešení pro odstranění měděného znečištění!
Vlastnosti produktu:
  • Materiál: Vysoce kvalitní hliník
  • Tvrdost: Podobná mosazi, nepoškrábou hlaveň ani nepoškodí ústí
  • Kompatibilita: Lze použít i na jiné tyče se stejnými ženskými závity
Technické specifikace:
  • Hliníková konstrukce
  • .17 a .20 kalibr mají závit 5-40
  • Ostatní mají závit 8-32
Atributy
  • Caliber:
    264 Caliber
    284 Caliber
    6.5mm
    7mm
  • Style:
    Puška
  • Dodací hmotnost: 0,005kg
  • Šířka přepravy: 57mm
  • Délka přepravy: 89mm
  • UPC: 608060000277
Detail produktů
Made in USA
Recenze zákazníků
Hodnocení zákazníků (0)
0 / 5
-9 %
-10 %
-11 %
-9 %
-9 %