Atributy
- Caliber:
30 Caliber
- Diameter (in):
0.307
- Dodací hmotnost: 0,318kg
- Výška přepravy: 13mm
- Šířka přepravy: 13mm
- Délka přepravy: 51mm
Produkt č.: 749014470
Sinclair Carbide Neck Expander Mandrels jsou vyrobeny z pevného karbidu, což zajišťuje přesnější tolerance a lepší kluznost. Karbid je také odolnější vůči zakusování, které může zanechávat materiál a poškrábat vnitřek vašich nábojových krčků. Tvar, povrchová úprava a velikost jsou výsledkem let používání a experimentování mnoha ručních nabíječů. Sinclair expander mandrels jsou vyrobeny o .001" menší než průměr projektilu. Použití expander mandrelu před zakrucováním krčku velikost případu dokonale přizpůsobí mandrelům pro zakrucování krčku, nebo použijte před usazováním projektilu pro dosažení více souosých krčků a dokonalého napětí krčku. Všechny Sinclair mandrely jsou navrženy pro použití se Sinclair Expander Die a všemi nástroji pro zakrucování krčku Sinclair.Dodací lhůta je přibližně 14-21 dní.
Sinclair Carbide Neck Expander Mandrels jsou vyrobeny z pevného karbidového materiálu, což zajišťuje přesnější tolerance a vyšší mazivost. Karbid také lépe odolává poškrábání, které může zanechávat materiál a poškozovat vnitřek vašich nábojů.
Využijte zkušenosti a experimenty mnoha ručních nabíječů, které vedly k vytvoření tohoto produktu. Použijte expander mandrel před sezením střely pro dosažení více soustředěných krčků a dokonalého napětí krčku.
30 Caliber
0.307
Narazili jsme na chybu při načítání obsahu. Obnovte stránku a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, kontaktujte naši zákaznickou podporu.