Atributy
- Color:
Black
- Make: -
- Material: -
- Style: -
- Dodací hmotnost: 0,027kg
- Šířka přepravy: 57mm
- Délka přepravy: 89mm
Produkt č.: 100009339
Výrob. č.: SASE2E
Oboustranná, celokovová koncovka poskytuje bezpečné a vyvážené uchycení jednopunktového sling, takže váš puška nebo karabina s teleskopickou pažbou může být nošena bez zamotání v pohotovostní pozici za všech okolností. Speciální indexovací podložka se šroubem se spojuje se zadní částí přijímače, což umožňuje snadnou instalaci pro praváky i leváky. SASE-1 má jeden slot, který přijímá konvenční popruh široký 1¼". SASE-2 má smyčku pro přijetí háku ve stylu HK nebo karabiny. SASE-2E je vylepšená verze SASE-2 s větší smyčkou pro větší háky ve stylu HK.Dodací lhůta je přibližně 14-21 dní.
Ambidextrní, celokovová koncovka zajišťuje bezpečné a vyvážené uchycení jednopointového popruhu, takže váš puškohled nebo karabina s teleskopickou pažbou může být vždy nesen bez zamotání v pohotovostní poloze. Speciální indexovací podložka se šroubem se spojuje se zadní částí přijímače pro snadnou instalaci pro praváky i leváky.
Black
Will not fit DPMS 308AR Lower 30.12.2015
Button insert was punched (not machined) leaving edge seams with a too large diameter for recess in DPMS 308AR flattop lower. Button insert had to be fitted by filling, belt sanding and building a machine screw arbor to grind a bevel in the button to fit it using 080001039 mil spec buffer assembly with extremely tight fit. With castle nut backed off as tight as possible, the distance between the castle nut and the receiver end was too close for clearance to turn endplate onto lower receiver. $25.00 labor to make a simple insertion fit for a cheap made endplate. Buffer tube thread die to add one more thread would have necessitated anodize of the tube, just more unnecessary expense. Endplate metal was easily bent, indicating inferior metal. DO NOT BUY. Deserves zero stars!
Somewhat Disappointed 18.10.2013
Installation would have been a breeze had the head of the supplied screw not been malformed, rendering it useless. I understand that sometimes there are errors in the manufacturing process and I just happened to receive a product with a defect. However, a little better quality control would have saved me some hassle. Otherwise it is a good product.
Narazili jsme na chybu při načítání obsahu. Obnovte stránku a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, kontaktujte naši zákaznickou podporu.