Atributy
- Diameter (in):
.292
- Dodací hmotnost: 0,045kg
- Výška přepravy: 3mm
- Šířka přepravy: 83mm
- Délka přepravy: 146mm
- UPC: 611760762925
Produkt č.: 749003504
Výrob. č.: 76292
611760762925 Ocelové bushings s tepelnou úpravou, jak je uvedeno výše, ale s přídavkem povlaku Titanium Nitride, který dále zvyšuje efektivní tvrdost povrchu a snižuje tření při zmenšování. Bushings jsou k dispozici v rozsahu od .185" do .368" v .001" krocích. Poslední tři číslice dílu (#RD76XXX) označují velikost bushingu. .185 do .252 .253 do .305 .306 do .368Předbjednávka, dodací lhůta je přibližně 4-12 týdny ze skladu z USA.
Naše pouzdra z titanu nitridu, značky REDDING, jsou vyrobena z tepelně zpracované oceli a navíc opatřena povlakem z titanu nitridu. Tento povlak zvyšuje efektivní tvrdost povrchu a snižuje tření při velikosti.
Pouzdra jsou dostupná v širokém rozsahu velikostí od .185" do .368" s přesností na .001". Poslední tři číslice výrobku (#RD76XXX) určují velikost pouzdra:
Vylepšete svou přesnost a výkon s našimi pouzdry z titanu nitridu!
.292
Works For Me! 19.7.2014
I have been using Redding Titanium Nitride bushings ever since I began using Wilson neck sizing dies about ten years ago. The idea of using another brand of bushing does not ever come into consideration. When choosing the proper size I measure the neck diameter of a completed cartridge and deduct .002 inches. This seems to offer a good amount of bullet tension with a quality case such as Lapua or Norma. I use moly to lubricate the case neck before sizing on a clean case. These two factors (clean case and lube), in my opinion insure the die will be running strong long after I am not.
Narazili jsme na chybu při načítání obsahu. Obnovte stránku a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, kontaktujte naši zákaznickou podporu.