Atributy
- Color: Black
- Material: Steel
- Model: 870
- Style: Montáž na brokovnici
- Typ zbraně: Remington
- Dodací hmotnost: 0,041kg
- Výška přepravy: 25mm
- Šířka přepravy: 102mm
- Délka přepravy: 165mm
- UPC: 873750007731
Produkt č.: 100009581
Výrob. č.: MAG507-BLK
873750007731 Inovativní, integrovaný systém příslušenství vám umožňuje aplikovat "Magpul Method" a proměnit osvědčenou 12-gauge 870 na moderní taktickou brokovnici přesně přizpůsobenou vašim misím. Hlavní komponenty jsou vyrobeny ze stejného odolného tvrdého polymeru, jaký Magpul používá pro své AR-15 pažby, aby zajistily vynikající trvanlivost za náročných podmínek. Instaluje se mezi přijímač a SGA pažbu, aby poskytla bezpečné upevnění pro klipové sling systémy, včetně HK-stylu, MASH háku, Magpul MS3 Paraclip a dalších. Může být nainstalována s očkem na levé nebo pravé straně přijímače.SPECIFIKACE: Ocel, s Melonite povrchovou úpravou pro pevnost a odolnost proti opotřebení, matná černá. Montážní hardware je součástí balení.
SGA Sling Mount by Magpul 23.9.2014
If you have the Magpul SGA stock, it mounts with removing the single stock screw, replacing the spacer with the sling mount and screwing the stock back on.
It works, It fits, It's Great! 2.12.2012
If you are buying the 870 SGA buttstock and you plan to use HK style snap on your sling, you may as well get this. It is easy to install, it replaces the plastic spacer included with the stock. If, as I did you installed, the SGA stock before this piece was available the retrofit is a snap.
Matches up well with the Magpul Forward Sling Mount for 870.
Narazili jsme na chybu při načítání obsahu. Obnovte stránku a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, kontaktujte naši zákaznickou podporu.