-5 %
LEE PRECISION 6 CAVITY BULLET MOLD TL356-95-RF 35 CAL (0.356") 95GR FN
6 CAVITY BULLET MOLD TL356-95-RF 35 CAL (0.356") 95GR FN
Atributy
  • Bullet Weight (Grains):
    95
  • Cavities:
    6
  • Diameter (in):
    0.356
  • Kalibr: -
  • Styl kulky: -
  • Dodací hmotnost: 0,544kg
  • Výška přepravy: 51mm
  • Šířka přepravy: 102mm
  • Délka přepravy: 381mm
  • UPC: 734307906726
Detail produktů
Made in USA
  • Specifikace:
  • Cavities: 6
  • Diameter (in): 0.356
  • Hmotnost střely (Grains): 95
-5 %
Ceny včetně DPH
Produkt č.: 100032148
Výrob. č.: 90672
Skladem 3 Počet ks. skladem USA
1
-5 %
Ceny včetně DPH
1
Dodací lhůta je přibližně 14-21 dní.
  • Durable machined aluminum construction
  • Rust resistant anodized finish
  • Easy smoking mold technique
Popis Specification Recenze zákazníků Accessories
-5 %
-5 %
Popis:
Zobrazit originál (anglicky)
Vynikající volba pro výrobce nábojů!
6 CAVITY HANDGUN BULLET MOLDS, 6 CAVITY BULLET MOLD TL356-95-RF 35 CAL (0.356") 95GR FN od značky LEE PRECISION je ideální pro každého, kdo se věnuje výrobě vlastních nábojů.
Popis produktu
  • Vyrobeno z machined aluminum mold blocks
  • Hard anodized sprue plate pro zvýšenou odolnost
  • Hliníkové bloky odolné proti rezivění
Atributy
  • Bullet Weight (Grains):
    95
  • Cavities:
    6
  • Diameter (in):
    0.356
  • Kalibr: -
  • Styl kulky: -
  • Dodací hmotnost: 0,544kg
  • Výška přepravy: 51mm
  • Šířka přepravy: 102mm
  • Délka přepravy: 381mm