Brownells Česká republika - Světově největší dodavatel součástek zbraní, zbrojního vybavení a příslušenství. Česká republika

CARLSONS WATERFOWL CHOKE TUBE SET


Waterfowl 2pk Browning Invector Plus 12h Mid & Long Range

MID-RANGE, & LONG RANGE CHOKE TUBES- Our Waterfowl Extended Choke Tubes are manufactured from 1704 stainless steel and designed to throw tighter and denser patterns than conventional choke tubes. These choke tubes feature a 25% longer parallel section in the choke, thus throwing more consistent patterns. Další...

Produkt č.: 155000246 723189073602 155000246
MID-RANGE, & LONG RANGE CHOKE TUBES- Our Waterfowl Extended Choke Tubes are manufactured from 1704 stainless steel and designed to throw tighter and denser patterns than conventional choke tubes. These choke tubes feature a 25% longer parallel section in the choke, thus throwing more consistent patterns. Each choke tube is knurled on the end to allow for quick and easy removal. Each choke tube has the constriction and size laser marked on the end and body for easy reference. Steel shot may be used through these choke tubes with exceptional results. Do not shoot steel shot larger than BB or any steel load faster than 1550 FPS through the Long Range Constriction.  Loads that exceed this size and speed should be used with the Mid Range choke tube. These chokes are backed by Carlson's lifetime warranty.
CARLSONS
2386 2461 7 CZK
155000246
Waterfowl 2pk Browning Invector Plus 12h Mid & Long Range
Číslo výrobce: 07360 723189073602 Střední kategorie & dlouhý rozsah TLUMIVKA trubky - naše vodní ptactvo Extended tlumivka trubky jsou vyráběny z 1704 z nerezové oceli a navrženy tak, aby hodit vzorce těsnější a hustší než konvenční tlumivka trubky. Tyto cívky trubky mají 25 % delší paralelní sekce v sytič, tedy házet více konzistentní vzory. Každá zkumavka tlumivka je vroubkované na konci pro rychlé a snadné odstranění. Každá zkumavka sytič má zúžení a velikosti laser na konec a těla pro snadnou referenci. Ocelové broky mohou být použity prostřednictvím těchto trubek tlumivka s výjimečnými výsledky. Nestřílejte ocelí větší než BB nebo jakékoli ocelové zatížení rychleji než 1550 FPS přes dlouhý rozsah zúžení. Zatížení, přesahujících tuto velikost a rychlost by měla použít s trubku sytiče Mid rozsah. Tyto cívky jsou podpořeny Carlson je doživotní záruka.

Zboží momentálně není dostupné. Jestli si přejete být notifikován o dostupnosti, zadajte Vás email výše.
Vlastnosti: Gauge: 12 Gauge Make: Invector Plus Style: Waterfowl Typy čoků: Long Range, Mid Range

Atributy

Choke Type: Long Range,Mid Range Gauge: 12 Gauge Style: Waterfowl Udělat: Invector Plus

Detail produktů

Made in USA



155000243
Waterfowl 2 Pack Rem Pro Bore 12ga, Mid Range & Long Range
Číslo výrobce: 04400 723189044008 Střední kategorie & dlouhý rozsah TLUMIVKA trubky - naše vodní ptactvo Extended tlumivka trubky jsou vyráběny z 1704 z nerezové oceli a navrženy tak, aby hodit vzorce těsnější a hustší než konvenční tlumivka trubky. Tyto cívky trubky mají 25 % delší paralelní sekce v sytič, tedy házet více konzistentní vzory. Každá zkumavka tlumivka je vroubkované na konci pro rychlé a snadné odstranění. Každá zkumavka sytič má zúžení a velikosti laser na konec a těla pro snadnou referenci. Ocelové broky mohou být použity prostřednictvím těchto trubek tlumivka s výjimečnými výsledky. Nestřílejte ocelí větší než BB nebo jakékoli ocelové zatížení rychleji než 1550 FPS přes dlouhý rozsah zúžení. Zatížení, přesahujících tuto velikost a rychlost by měla použít s trubku sytiče Mid rozsah. Tyto cívky jsou podpořeny Carlson je doživotní záruka.

Zboží momentálně není dostupné. Jestli si přejete být notifikován o dostupnosti, zadajte Vás email výše.
Vlastnosti: Gauge: 12 Gauge Make: Pro-Bore Style: Waterfowl Typy čoků: Long Range, Mid Range
155000244
Waterfowl 2 Pk Beretta/Benelli Mobil 12g Mid & Long Range
Číslo výrobce: 07110 723189071103 Střední kategorie & dlouhý rozsah TLUMIVKA trubky - naše vodní ptactvo Extended tlumivka trubky jsou vyráběny z 1704 z nerezové oceli a navrženy tak, aby hodit vzorce těsnější a hustší než konvenční tlumivka trubky. Tyto cívky trubky mají 25 % delší paralelní sekce v sytič, tedy házet více konzistentní vzory. Každá zkumavka tlumivka je vroubkované na konci pro rychlé a snadné odstranění. Každá zkumavka sytič má zúžení a velikosti laser na konec a těla pro snadnou referenci. Ocelové broky mohou být použity prostřednictvím těchto trubek tlumivka s výjimečnými výsledky. Nestřílejte ocelí větší než BB nebo jakékoli ocelové zatížení rychleji než 1550 FPS přes dlouhý rozsah zúžení. Zatížení, přesahujících tuto velikost a rychlost by měla použít s trubku sytiče Mid rozsah. Tyto cívky jsou podpořeny Carlson je doživotní záruka.
2461 CZK 1 2 461,00 Kč *

Skladem v USA 1 ks
Doba dodání 7 - 21 dní
Vlastnosti: Gauge: 12 Gauge Make: Mobilchoke Style: Waterfowl Typy čoků: Long Range, Mid Range
155000245
Waterfowl 2 Pack Remington 12ga Mid Range & Long Rangep
Číslo výrobce: 07260 723189072605 Střední kategorie & dlouhý rozsah TLUMIVKA trubky - naše vodní ptactvo Extended tlumivka trubky jsou vyráběny z 1704 z nerezové oceli a navrženy tak, aby hodit vzorce těsnější a hustší než konvenční tlumivka trubky. Tyto cívky trubky mají 25 % delší paralelní sekce v sytič, tedy házet více konzistentní vzory. Každá zkumavka tlumivka je vroubkované na konci pro rychlé a snadné odstranění. Každá zkumavka sytič má zúžení a velikosti laser na konec a těla pro snadnou referenci. Ocelové broky mohou být použity prostřednictvím těchto trubek tlumivka s výjimečnými výsledky. Nestřílejte ocelí větší než BB nebo jakékoli ocelové zatížení rychleji než 1550 FPS přes dlouhý rozsah zúžení. Zatížení, přesahujících tuto velikost a rychlost by měla použít s trubku sytiče Mid rozsah. Tyto cívky jsou podpořeny Carlson je doživotní záruka.

Zboží momentálně není dostupné. Jestli si přejete být notifikován o dostupnosti, zadajte Vás email výše.
Vlastnosti: Gauge: 12 Gauge Make: Rem Choke Style: Waterfowl Typy čoků: Long Range, Mid Range
155000247
Waterfowl 2 Pack Winchester 12ga, Mid & Long Range
Číslo výrobce: 07470 723189074708 Střední kategorie & dlouhý rozsah TLUMIVKA trubky - naše vodní ptactvo Extended tlumivka trubky jsou vyráběny z 1704 z nerezové oceli a navrženy tak, aby hodit vzorce těsnější a hustší než konvenční tlumivka trubky. Tyto cívky trubky mají 25 % delší paralelní sekce v sytič, tedy házet více konzistentní vzory. Každá zkumavka tlumivka je vroubkované na konci pro rychlé a snadné odstranění. Každá zkumavka sytič má zúžení a velikosti laser na konec a těla pro snadnou referenci. Ocelové broky mohou být použity prostřednictvím těchto trubek tlumivka s výjimečnými výsledky. Nestřílejte ocelí větší než BB nebo jakékoli ocelové zatížení rychleji než 1550 FPS přes dlouhý rozsah zúžení. Zatížení, přesahujících tuto velikost a rychlost by měla použít s trubku sytiče Mid rozsah. Tyto cívky jsou podpořeny Carlson je doživotní záruka.
2386 CZK 0 2 386,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Gauge: 12 Gauge Make: Win-Choke Style: Waterfowl Typy čoků: Long Range, Mid Range
155000248
Waterfowl 2 Pack Benelli Crio/Crio Plus 12ga Mid&Long Rang
Číslo výrobce: 07570 723189075705 Střední kategorie & dlouhý rozsah TLUMIVKA trubky - naše vodní ptactvo Extended tlumivka trubky jsou vyráběny z 1704 z nerezové oceli a navrženy tak, aby hodit vzorce těsnější a hustší než konvenční tlumivka trubky. Tyto cívky trubky mají 25 % delší paralelní sekce v sytič, tedy házet více konzistentní vzory. Každá zkumavka tlumivka je vroubkované na konci pro rychlé a snadné odstranění. Každá zkumavka sytič má zúžení a velikosti laser na konec a těla pro snadnou referenci. Ocelové broky mohou být použity prostřednictvím těchto trubek tlumivka s výjimečnými výsledky. Nestřílejte ocelí větší než BB nebo jakékoli ocelové zatížení rychleji než 1550 FPS přes dlouhý rozsah zúžení. Zatížení, přesahujících tuto velikost a rychlost by měla použít s trubku sytiče Mid rozsah. Tyto cívky jsou podpořeny Carlson je doživotní záruka.
2461 CZK 0 2 461,00 Kč *

Zboží momentálně není dostupné
Vlastnosti: Gauge: 12 Gauge Make: Crio Plus, Crio Style: Waterfowl Typy čoků: Long Range, Mid Range
155000249
Waterfowl 2 Pack Browning Inv DS 12ga, Mid & Long Range
Číslo výrobce: 07650 723189076504 Střední kategorie & dlouhý rozsah TLUMIVKA trubky - naše vodní ptactvo Extended tlumivka trubky jsou vyráběny z 1704 z nerezové oceli a navrženy tak, aby hodit vzorce těsnější a hustší než konvenční tlumivka trubky. Tyto cívky trubky mají 25 % delší paralelní sekce v sytič, tedy házet více konzistentní vzory. Každá zkumavka tlumivka je vroubkované na konci pro rychlé a snadné odstranění. Každá zkumavka sytič má zúžení a velikosti laser na konec a těla pro snadnou referenci. Ocelové broky mohou být použity prostřednictvím těchto trubek tlumivka s výjimečnými výsledky. Nestřílejte ocelí větší než BB nebo jakékoli ocelové zatížení rychleji než 1550 FPS přes dlouhý rozsah zúžení. Zatížení, přesahujících tuto velikost a rychlost by měla použít s trubku sytiče Mid rozsah. Tyto cívky jsou podpořeny Carlson je doživotní záruka.

Zboží momentálně není dostupné. Jestli si přejete být notifikován o dostupnosti, zadajte Vás email výše.
Vlastnosti: Gauge: 12 Gauge Make: Invector Style: Waterfowl Typy čoků: Long Range, Mid Range
MID-RANGE, & LONG RANGE CHOKE TUBES- Our Waterfowl Extended Choke Tubes are manufactured from 1704 stainless steel and designed to throw tighter and denser patterns than conventional choke tubes. These choke tubes feature a 25% longer parallel section in the choke, thus throwing more consistent patterns. Each choke tube is knurled on the end to allow for quick and easy removal. Each choke tube has the constriction and size laser marked on the end and body for easy reference. Steel shot may be used through these choke tubes with exceptional results. Do not shoot steel shot larger than BB or any steel load faster than 1550 FPS through the Long Range Constriction.  Loads that exceed this size and speed should be used with the Mid Range choke tube. These chokes are backed by Carlson's lifetime warranty.
Novinky