-7 %
OTIS 308CAL/7.62MM RIPCORD 36"
308CAL/7.62MM RIPCORD 36"
Filtry:
Varianty
Filtry:
Variations:
Varianty:
-7 %
308CAL/7.62MM RIPCORD 36" 308CAL/7.62MM RIPCORD 36"
Skladem
Kalibr: 30 Caliber (.308) Material: Nomex Náboj: 308 Winchester, 7.62 mm NATO Style: Puška Produkt č.: 668000131
Skladem
-8 %
223CAL/5.56MM RIPCORD 36" 223CAL/5.56MM RIPCORD 36"
Kalibr: 22 Caliber (.223-.224) Material: Nomex Náboj: 223 Remington, 5.56 mm NATO Style: Puška Produkt č.: 668000130
-7 %
.38/9MM RIPCORD 22.5" .38/9MM RIPCORD 22.5"
Kalibr: 9 mm (.355-.356) Material: Nomex Style: Puška Produkt č.: 668000132
-7 %
45CAL RIPCORD 22.5" 45CAL RIPCORD 22.5"
Kalibr: 45 Caliber (.451-.454) Material: Nomex Style: Puška Produkt č.: 668000133
-7 %
.40 CALIBER RIPCORD .40 CALIBER RIPCORD
Kalibr: 40/10 mm (.400-.401) Style: Pistole Produkt č.: 668000134
-13 %
12 GAUGE SHOTGUN RIPCORD 12 GAUGE SHOTGUN RIPCORD
Kalibr: 12 Gauge Náboj: 12 Gauge Style: Brokovnice Produkt č.: 668000140
Kalibr: 243/6 mm (.243) Náboj: 243/6 mm (.243) Style: Puška Produkt č.: 668000138
Neznáma dostupnost
Kalibr: 270/6.8 mm (.277) Náboj: 270/6.8 mm (.277) Style: Puška Produkt č.: 668000139
Neznáma dostupnost
-7 %
Ceny včetně DPH
Produkt č.: 668000131
Výrob. č.: FG-RC-330
014895000571 Tento praktický nástroj čistí od závěru k ústí v jednom rychlém a snadném tahu. Tvarovaný gumový jádro a vlákna Nomex® společně vytvářejí účinný způsob, jak zachytit a odstranit usazeniny. K dispozici v .223 cal/5.56mm, .308cal/7.62mm, 9mm, .45 cal a .40 cal, .243 cal/6.5mm, .270 cal/6.8mm, 12 gauge. Vnější vrstva odolná vůči teplu Vyrobena z tepelně odolných syntetických vláken (Nomex®); stejný materiál, který se používá v ochranném vybavení důvěryhodném hasiči, závodními jezdci a U.S. Military. Tepelně odolná až do 700° F, takže si můžete být jisti, že tento čisticí produkt se v hlavni nerozpustí. Pevné, odolné materiály lépe zachycují usazeniny než nylonové produkty. Nomex® funguje jako kartáč pro uvolnění a jako záplata pro zachycení částic usazenin. Tvarované gumové jádro udržuje čisticí plochu Nomex® přitlačenou proti hlavni, což zajišťuje agresivní čištění 360°. Šroubové konce Potahovaný solidní mosaz nepoškrábá ani nepoškodí hlaveň. Bezpečné pro všechny palné zbraně. 8-32 standardní závity pro další čisticí komponenty, pokud je to žádoucí. Bezpečné odstranění překážek pro zaseknuté náboje a další blokace. Chytrá péče o zbraně Pro správné čištění vložte delší, užší konec do komory a vytáhněte ven z ústí. Proveďte tah od závěru k ústí®. Opakujte podle potřeby. Používejte pouze pro specifikovaný kalibr.
Skladem Více než 10 ks. skladem USA
1
-7 %
Ceny včetně DPH
1
Dodací lhůta je přibližně 14-21 dní.
  • Breech-to-Muzzle cleaning
  • Heat resistant up to 700° F
  • Effective fouling removal
Popis Specification Recenze zákazníků Accessories
OTIS 308CAL/7.62MM RIPCORD 36"
-7 %
-7 %
Popis:
Zobrazit originál (anglicky)
RIPCORDS - Efektivní nástroj pro čištění zbraní
Dostupné kalibry:
  • .223 cal/5.56mm
  • .308 cal/7.62mm
  • 9mm
  • .45 cal
  • .40 cal
  • .243 cal/6.5mm
  • .270 cal/6.8mm
  • 12 gauge
Vlastnosti produktu:
Smart Gun Care:
Specifikace:
  • 223CAL/5.56MM (pro .22 cal, .223 cal, 5.56mm)
  • 308CAL/7.62MM (pro 30-06 cal, 30-30 cal, .308 cal, 7.62mm, 300 Win Mag)
  • 9MM (pro .380 cal, 9mm, .38 cal, 357 Mag)
  • 45CAL (pro 44 Mag, .45 cal)
Atributy
  • Caliber:
    30 Caliber (.308)
  • Material:
    Nomex
  • Náboje:
    308 Winchester
    7.62 mm NATO
  • Style:
    Puška
  • Dodací hmotnost: 0,005kg
  • Výška přepravy: 22mm
  • Šířka přepravy: 132mm
  • Délka přepravy: 244mm
  • UPC: 014895000571
Detail produktů
Made in USA
Recenze zákazníků
Hodnocení zákazníků (1)
5 / 5
Rozhodně doporučuji
Brownells USA It works good 8.5.2016
I went ahead and purchased one for my 9mm. I have used something similar in the past. The Rip Cord feels really sturdy than the other item I have used in the past. You can attach a cleaning brush or other items on it if you need to. I don't think you can go wrong with this item.
-7 %
-8 %
-7 %
-7 %
-7 %
-13 %