Brownells Česká republika - Světově největší dodavatel součástek zbraní, zbrojního vybavení a příslušenství. Česká republika

GALCO INTERNATIONAL POCKET PROTECTOR HOLSTERS


Pocket Protector S&W Bodygaurd 380-Black-Right Hand

The Pocket Protector™ holster is designed for front pocket carry in pants or a jacket. The Pocket Protector keeps the firearm in the same general position so you can quickly locate the grip when you need to draw, conceals the shape of the gun so that its outline is not printed through the pants, and allows one-handed release of gun from both pocket and holster. Další...

Produkt č.: 100015657 601299077478 100015657
The Pocket Protector™ holster is designed for front pocket carry in pants or a jacket. The Pocket Protector keeps the firearm in the same general position so you can quickly locate the grip when you need to draw, conceals the shape of the gun so that its outline is not printed through the pants, and allows one-handed release of gun from both pocket and holster. Reinforcements at the holster mouth and beneath the trigger guard keep the holster stiff enough to allow a smooth draw and easy return to the holster, while also maintaining enough rigidity to prevent “printing” and shifting of the handgun. The holster’s hooked shape – at the base of the handgun’s trigger guard – is designed to catch on the pocket so that, with practice (using an unloaded firearm) and while using the proper pants, you can draw the firearm while the holster remains in your pocket or falls away. The Pocket Protector is ambidextrous and constructed of premium Center Cut Steerhide™. The holster should always be removed from the pocket when holstering the handgun.

SPECS: Center Cut Steerhide.

GALCO INTERNATIONAL
946 946 16 CZK
100015657
Pocket Protector S&W Bodygaurd 380-Black-Right Hand
Číslo výrobce: PRO626B 601299077478 The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Zboží momentálně není dostupné
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Smith & Wesson, S&W Material: Leather Model: Bodyguard

Atributy

Color: Black Hand: Ambidextrous Material: Leather Model: Bodyguard Udělat: S&W,Smith & Wesson

Detail produktů

Made in USA100021383
Pocket Protector Ruger® LCP®-Black
Číslo výrobce: PRO436B 601299077423 The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Ruger Material: Leather Model: LCP
100021373
Pocket Protector S&W J Frame 640 Cent 2 1/8" -Black
Číslo výrobce: PRO158B 601299077454 The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Smith & Wesson Material: Leather Model: 640 Cent 2 1/8''
100021379
Pocket Protector Sig Sauer P938-Black
Číslo výrobce: PRO664B 601299077911 The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Sig Sauer Material: Leather Model: P938
100021377
Pocket Protector Sig Sauer P238-Black
Číslo výrobce: PRO608B The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Sig Sauer Material: Leather Model: P238
100021384
Pocket Protector Ruger® LCP® w/CTC Laser-Black
Číslo výrobce: PRO486B The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Ruger Material: Leather Model: LCP w/CTC Laser
100021382
Pocket Protector 1911 3" -Black
Číslo výrobce: PRO424B The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: 1911 Material: Leather Model: 3''
100021374
Pocket Protector North American Arms Mini Revolver-Black
Číslo výrobce: PRO188B 601299079052 The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: North American Arms Material: Leather Model: Mini Revolver
100021389
Pocket Protector Kimber Solo 9mm-Black
Číslo výrobce: PRO634B The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Kimber Material: Leather Model: Solo
100021388
Pocket Protector Taurus 738 TCP-Black
Číslo výrobce: PRO630B The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.

Zboží momentálně není dostupné. Jestli si přejete být notifikován o dostupnosti, zadajte Vás email výše.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Taurus Material: Leather Model: 738 TCP
100021385
Pocket Protector Ruger® LC9®-Black
Číslo výrobce: PRO636B 601299078208 The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Zboží je vyprodané ze skladového programu. Vyprodané.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Ruger Material: Leather Model: LC9
100021380
Pocket Protector Glock® 26/27/33 Black
Číslo výrobce: PRO286B 601299077447 The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Zboží momentálně není dostupné
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Glock Material: Leather Model: 26, 27, 33
100021387
Pocket Protector Taurus 738 TCP w/CTC Laser-Black
Číslo výrobce: PRO620B The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.

Zboží momentálně není dostupné. Jestli si přejete být notifikován o dostupnosti, zadajte Vás email výše.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Taurus Material: Leather Model: 738 TCP w/CTC Laser
100021386
Pocket Protector Bersa Thunder 380-Black
Číslo výrobce: PRO456B The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Bersa Material: Leather Model: Thunder 380
100021378
Pocket Protector Sig Sauer P290-Black
Číslo výrobce: PRO646B The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Sig Sauer Material: Leather Model: P290
100021375
Pocket Protector Walther PPK-Black
Číslo výrobce: PRO204B 601299079045 The Pocket Protector™ pouzdro je určeno pro přední kapsa nosit kalhoty nebo bunda. Pocket Protector drží zbraň v stejné obecné poloze tak můžete rychle vyhledat sevření, když třeba nakreslit, ukrývá tvar zbraň tak, aby jeho Osnova není vytištěn přes kalhoty a umožňuje dodávat jednoruční zbraň z kapsy a pouzdra. Posily na ústí pouzdra a pod lučík udržet pouzdra dostatečně tuhý, aby hladký remízu a snadný návrat do pouzdra, zároveň udržet dostatek tuhosti zabránit "Tisk" a přeložky zbraň. Pouzdro je zahnutý tvar – na úpatí zbraň na lučíku – slouží k zachycení v kapse, tak, aby s praxí (pomocí uvolněn střelné zbraně) a při použití správné kalhoty můžete nakreslit střelné zbraně pouzdra zůstává ve vaší kapse nebo odpadne. Pocket Protector je oboustranné a postavené prémie Center Cut Steerhide™. Pouzdra by měly být vždy odstraněny z kapsy, když holstering zbraň.
946 CZK 0 946,00 Kč *

Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
Vlastnosti: Barevný: Black Hand: Ambidextrous Make: Walther Material: Leather Model: PPK
The Pocket Protector™ holster is designed for front pocket carry in pants or a jacket. The Pocket Protector keeps the firearm in the same general position so you can quickly locate the grip when you need to draw, conceals the shape of the gun so that its outline is not printed through the pants, and allows one-handed release of gun from both pocket and holster. Reinforcements at the holster mouth and beneath the trigger guard keep the holster stiff enough to allow a smooth draw and easy return to the holster, while also maintaining enough rigidity to prevent “printing” and shifting of the handgun. The holster’s hooked shape – at the base of the handgun’s trigger guard – is designed to catch on the pocket so that, with practice (using an unloaded firearm) and while using the proper pants, you can draw the firearm while the holster remains in your pocket or falls away. The Pocket Protector is ambidextrous and constructed of premium Center Cut Steerhide™. The holster should always be removed from the pocket when holstering the handgun.

SPECS: Center Cut Steerhide.

Zboží momentálně není dostupné. Jestli si přejete být notifikován o dostupnosti, zadajte Vás email výše.
 
Skladem Skladem v USA 30 ks
Doba dodání 7 - 21 dní
340,00 Kč * 323,00 Kč - 340,00 Kč*
Skladem v USA 27 ks
Doba dodání 7 - 21 dní
Skladem v USA 27 ks
Doba dodání 7 - 21 dní
386,00 Kč *
Na objednání Specielní položka objednávky. Prosím počítejte s dobou dodáni 5-8 týdnů.
851,00 Kč * 758,00 Kč - 896,00 Kč*
Vyprodáno Zboží momentálně není dostupné
540,00 Kč * 540,00 Kč - 5 226,00 Kč*
Novinky